Toast Image Editor (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: Icon
is: Táknmynd

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um
