Toast Image Editor (1.0.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 設定

en: Icon
ja: アイコン

en: Text
ja: テキスト

en: Theme
ja: テーマ

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Filter
ja: フィルター

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Permissions
ja: 権限

en: About
ja: アバウト

en: Crop
ja: トリミング

en: Mask
ja: マスク

en: Rotate
ja: 回転

en: Shape
ja: 形
