Toast Image Editor (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: Settings
jv: Sétingan

en: Icon
jv: Ikon

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: About
jv: Ngenani

en: Rotate
jv: Diputer
