Toast Image Editor (1.0.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Permissions
ka: უფლებები
