Toast Image Editor (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Mask
kk: Маскасы
