Toast Image Editor (1.0.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Mask
kn: ಮುಸುಕು

en: Rotate
kn: ತಿರುಗಿಸು

en: Shape
kn: ಆಕಾರ
