Toast Image Editor (1.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Icon
lt: Piktograma

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Editor width
lt: Redaktoriaus plotis

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Light
lt: Šviesi

en: Mask
lt: Kaukė

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Dark
lt: Tamsiai
