Toast Image Editor (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
ml: ഡിസ്പ്ലേ ക്രമീകരണങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
