Toast Image Editor (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
