Toast Image Editor (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Filter
nn: Filtrer

en: Permissions
nn: Rettar
