Toast Image Editor (1.0.0) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: px
pl: pikseli

en: Icon
pl: Ikona

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Editor width
pl: Szerokość edytora

en: Editor height
pl: Wysokość edytora

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: About
pl: O stronie

en: Crop
pl: Przytnij

en: Light
pl: Jasny

en: Mask
pl: Maska

en: Rotate
pl: Obróć

en: Shape
pl: Kształt

en: Dark
pl: Ciemny
