Toast Image Editor (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه

en: Crop
ps: سكڼل
