Toast Image Editor (1.0.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Display settings
pt: Exibir configurações

en: Settings
pt: Definições

en: Icon
pt: Ícone

en: Text
pt: Texto

en: Theme
pt: Tema

en: Filter
pt: Filtro

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Permissions
pt: Permissões

en: About
pt: Sobre

en: Crop
pt: Recortar

en: Rotate
pt: Rodar
