Toast Image Editor (1.0.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Icon
sk: Ikona

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: About
sk: Informácie o

en: Crop
sk: Orezať

en: Mask
sk: Maska

en: Rotate
sk: Otočiť
