Toast Image Editor (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Filter
sq: Filtri

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione

en: Mask
sq: Maska
