Toast Image Editor (1.0.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Filter
sr: Филтрирај
