Toast Image Editor (1.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Display settings
te: ప్రదర్శన అమరికలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి
