Toast Image Editor (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Text
ug: تېكىست

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
