Toast Image Editor (1.0.0) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: px
uk: пікс

en: Icon
uk: Іконка

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Editor width
uk: Ширина редактора

en: Draw
uk: Роздати

en: Permissions
uk: Повноваження

en: About
uk: Про модуль

en: Crop
uk: Кадрування

en: Light
uk: Світла

en: Mask
uk: Маска

en: Rotate
uk: Поворот

en: Shape
uk: Форма

en: Dark
uk: Темний

en: Image Editor
uk: Редактор зображень

en: Flip
uk: Розвернути
