Toast Image Editor (1.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
ur: ڈسپلے کی ترتیبات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Icon
ur: آئیکن

en: Text
ur: متن

en: Filter
ur: فلٹر
