Toast Image Editor (1.0.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
vi: Các thiết lập trình bày

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Text
vi: Văn bản

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Filter
vi: Lọc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Draw
vi: Vẽ

en: Permissions
vi: Quyền

en: About
vi: Giới thiệu

en: Crop
vi: Xén

en: Light
vi: Nhẹ

en: Mask
vi: Mặt nạ ký tự

en: Rotate
vi: Xoay

en: Dark
vi: Sẫm màu
