Toast Messages (1.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: General
be: Агульны

en: Duration
be: Працягласць

en: Show
be: Паказаць

en: Hide
be: Схаваць
