Toast Messages (1.0.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: General
de: Allgemein

en: Close
de: Schließen

en: Duration
de: Dauer

en: Show
de: Anzeigen

en: Hide
de: Ausblenden

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Fade In
de: Einblenden

en: Close Button
de: Schließen-Button

en: Library
de: Bibliothek

en: Show Duration
de: Dauer anzeigen

en: Top Center
de: Oben Mitte

en: Bottom Center
de: Unten Mitte
