Toast Messages (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: General
he: כללי

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: Duration
he: משך

en: Show
he: הצג

en: Extras
he: תוספות

en: Hide
he: הסתרה

en: Library
he: ספריה
