Toast Messages (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: General
id: Umum

en: Position
id: Posisi

en: Close
id: Tutup

en: Duration
id: Durasi

en: Show
id: Tampilkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Library
id: Pustaka

en: Top Center
id: Tengah Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
