Toast Messages (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: General
lv: Galvenie

en: Position
lv: Pozīcija

en: Close
lv: Aizvērt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Show
lv: Rādīt

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Library
lv: Bibliotēka
