Toast Messages (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Position
oc: Posicion

en: Close
oc: Tampar

en: Duration
oc: Durada

en: Show
oc: Afichar

en: Hide
oc: Amagar
