Toast Messages (1.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Linear
uk: Лінійне

en: General
uk: Загальне

en: Position
uk: Позиція

en: Close
uk: Закрити

en: Duration
uk: Тривалість

en: Show
uk: Показати

en: Extras
uk: Додаткові

en: Hide
uk: Приховати

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Timeout (ms)
uk: Таймаут (мс)

en: Library
uk: Бібліотека

en: Top Center
uk: Верхній центральний

en: Swing
uk: Свінг

en: Progress Bar
uk: Індикатор використання
