Toast Messages (1.0.2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: General
az: Əsas

en: Position
az: Vəzifə

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət
