Toast Messages (1.0.2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: General
cy: Cyffredinol

en: Position
cy: Lleoliad

en: Close
cy: Yn agos

en: Hide
cy: Cuddio
