Toast Messages (1.0.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Linear
et: Lineaarne

en: General
et: Üldine

en: Position
et: Asukoht

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida
