Toast Messages (1.0.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: General
eu: Orokorra

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Duration
eu: Iraupena

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Ezkutatu
