Toast Messages (1.0.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Linear
fr: Linéaire

en: General
fr: Général

en: Close
fr: Fermer

en: Duration
fr: Durée

en: Show
fr: Afficher

en: Hide
fr: Masquer

en: Bottom Left
fr: En bas à gauche

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Left
fr: En haut à gauche

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Slide Up
fr: Glisser vers le haut

en: Library
fr: Bibliothèque

en: Show Duration
fr: Montrer la durée
