Toast Messages (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: General
gl: Xeral

en: Position
gl: Posición

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Show
gl: Amosar

en: Hide
gl: Agochar
