Toast Messages (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: General
is: Almennt

en: Position
is: Staðsetning

en: Close
is: Loka

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela
