Toast Messages (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: General
ka: ზოგადი

en: Position
ka: პოციზია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა
