Toast Messages (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: General
lt: Bendras

en: Position
lt: Pozicija

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duration
lt: Laikas

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Library
lt: Biblioteka
