Toast Messages (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: General
sl: Splošno

en: Position
sl: Položaj

en: Close
sl: Zapri

en: Show
sl: Prikaži

en: Hide
sl: Skrij
