Toast Messages (1.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Linear
tr: Doğrusal

en: General
tr: Genel

en: Position
tr: Konum

en: Close
tr: Kapat

en: Duration
tr: Süre

en: Show
tr: Göster

en: Hide
tr: Gizle

en: Library
tr: Kütüphane
