Toast Messages (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: General
cs: Obecné

en: Position
cs: Pozice

en: Close
cs: Zavřít

en: Duration
cs: Trvání

en: Show
cs: Ukázat

en: Hide
cs: Skrýt

en: Library
cs: Knihovna
