Toast Messages (1.0.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: General
it: Generale

en: Position
it: Posizione

en: Close
it: Chiudi

en: Duration
it: Durata

en: Show
it: Mostra

en: Hide
it: Nascondi

en: Library
it: Biblioteca
