Toast Messages (1.0.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: General
ar: عام

en: Position
ar: الوضع

en: Close
ar: إغلاق

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Show
ar: عرض

en: Hide
ar: إخفاء
