Toast Messages (1.0.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: General
da: Generelt

en: Position
da: Placering

en: Close
da: Luk

en: Duration
da: Varighed

en: Show
da: Vis

en: Hide
da: Skjul

en: Slide Up
da: Glid op

en: Library
da: Bibliotek
