Toast Messages (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: General
el: Γενικά

en: Position
el: Θέση

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Hide
el: Απόκρυψη
