Toast Messages (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: General
fa: عمومی

en: Position
fa: موقعیت

en: Close
fa: بستن

en: Duration
fa: مدت

en: Show
fa: نمایش

en: Hide
fa: پنهان کن
