Toast Messages (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: General
hi: सामान्य

en: Position
hi: स्थान

en: Close
hi: बंद करे

en: Duration
hi: अवधि

en: Show
hi: दिखाये

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Library
hi: लाइब्रेरी
