Toast Messages (1.0.3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
