Toast Messages (1.0.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: General
nl: Algemeen

en: Position
nl: Positie

en: Close
nl: Sluiten

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Show
nl: Weergeven

en: Extras
nl: Extra's

en: Hide
nl: Verbergen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Bottom Center
nl: Middenonder

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk
