Toast Messages (1.0.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: General
ta: பொது

en: Position
ta: இடம்

en: Close
ta: மூடு

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Show
ta: காட்டு

en: Hide
ta: மறை
