Toast Messages (1.0.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: General
vi: Tổng quát

en: Position
vi: Vị trí

en: Close
vi: Đóng

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Library
vi: Thư viện
